Nieuws

TREBLE begeleidt iunxi Group bij overname DataMobility én Infield ICT
12 Jun 2024
TREBLE begeleidt iunxi Group bij overname DataMobility én Infield ICT

Partijen schrijven over deze transactie:

iunxi DataMobility InfieldICT 12

De nieuwe groep bestaat nu uit meer dan 60 experts op het gebied van netwerken, connectiviteit, security en on-premises en cloud-infrastructuur, en heeft een gezamenlijke jaaromzet van 15 miljoen euro. Taimen Boumans, eerder aangesteld door Oak Tree Hill Capital als CEO van het nieuwe platform waar iunxi sinds vorig jaar deel van uitmaakt, geeft samen met de bestaande managementteams invulling aan de toekomstige ambitie. 

Taimen Boumans, CEO van de nieuwgevormde groep: “Nu de voortdurende ontwikkelingen op het gebied van digitalisering en cloud verder worden versneld door explosieve datagroei en AI, wordt de expertise voor het ontwerpen en beheren van veilige netwerken alleen maar relevanter, schaarser en complexer. Dankzij de integratie van DataMobility en Infield ICT zijn we nu beter in staat om klanten internationaal volledig te ontzorgen op het gebied van ‘managed secure networks’.”

 

 

Maikel Palm, oprichter van DataMobility, voegt toe: “Door onze krachten te bundelen met iunxi en Infield ICT voegen we nieuwe kennis en expertise toe aan ons team en krijgen onze klanten toegang tot een uitgebreid portfolio van managed diensten op het gebied van veilige netwerken en cloud-infrastructuur.”

Martijn Stuart en Björn Bats, oprichters van Infield ICT, benadrukken: “We zijn ontzettend blij om dit nieuwe partnership aan te gaan, omdat het ons in staat stelt om onze expertise in cloud- en hybride infrastructuur te kunnen inzetten voor een breder scala aan klanten, wat ook nieuwe carrièremogelijkheden voor onze medewerkers met zich meebrengt.”

iunxi DataMobility InfieldICT 07
iunxi DataMobility InfieldICT 03

Barry Huis in ’t Veld, COO van iunxi, kijkt uit naar het vervolg: “In een wereld waarin het veilig transporteren, beheren en analyseren van data met AI met rasse schreden toeneemt is deze bundeling van expertisegebieden een prachtige stap voor de toekomst. De dienstencatalogus en klantprofielen kunnen flink worden uitgebreid, complexe vraagstukken van klanten kunnen eenvoudiger worden opgelost en de medewerkers krijgen toegang tot een scala aan nieuwe kennisgebieden & kansen .

Emiel Putman, Managing Partner van Oak Tree Hill Capital, sluit af: “We zijn ervan overtuigd dat we een uniek platform aan het bouwen zijn dat compassie centraal stelt en zich richt op een gezamenlijke toekomst. De sterke marktpositie en complementaire competenties van elk van de bedrijven vormen een solide basis voor deze samenwerking. We zijn ervan overtuigd dat dit een nóg sterker aanbod oplevert voor ons team, klanten en technologiepartners.” 

Oak Tree Hill Capital werd geadviseerd door Wave Corporate FinanceTrebleVan Oers Corporate Finance en Ebbinge. 

 

Alt Text!